Umowa partnerska Toyota Jasło a MOSiR Sanok

Umowa partnerska pomiędzy Toyota Jasło a Mosir Sanok przedłużona na kolejny rok‼️

W styczniu 2023r., jeden ze światowych liderów motoryzacyjnych – TOYOTA – został Oficjalnym Partnerem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Miasto Sanok🇵🇱.

👉 W wyniku dobrej współpracy i obopólnych korzyści, umowa o wzajemne świadczenie usług została przedłużona na kolejne miesiące.

Doceniono po raz kolejny ogromny zasięg działania sanockiego MOSiR-u oraz dużą liczbę imprez sportowych. Przypominamy, że w ramach współpracy Salon Toyota Jasło przekazał MOSiR-owi 2 nowe samochody z pełnym wyposażeniem oraz serwisem, w zamian otrzymując reklamę Firmy.

W dniu aneksowania umowy, jeden z samochodów został wymieniony. Czarną Toyotę Corollę „kombi” zastąpił szary samochód Toyota Corolla Cross. Liczymy na to, że owy „szaraczek wyjeździ” kolejne duże dotacje dla MOSiR i będzie służyć w pracy przez następne dni i miesiące. Drugi samochód (Toyota Proace) nadal jeździć będzie po ulicach Sanoka realizując zadania bieżące jednostki.

Zachęcamy wszystkich potencjalnych nowych klientów do zakupu lub leasingu nowych lub używanych samochodów. Zachęcamy również tych, którzy już posiadają samochody owej marki na przeglądy techniczne, gwarancyjne, i wszelkie inne usługi do salonu Toyoty w Jaśle. Miła i profesjonalna obsługa gwarantowana!

Podobne wpisy